O firmie

Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne NIKE Sp. z o. o.

Firma PHP NIKE Sp. z o.o. jest jedną z najdłużej działających firm produkujących wyroby betonowe w województwie Warmińsko- Mazurskim. Obecnie zakład w Ostródzie zapewnia kompleksowe wykonanie każdego, niezależnie od wielkości i różnorodności, zamówienia.

Starając się wychodzić naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na elementy upiększające otoczenie, nieustannie poszerzamy asortyment oferowanych wyrobów. Konsekwentnie inwestując w park maszynowy jesteśmy w stanie wyprodukować coraz większą gamę produktów, o zróżnicowanych kolorach i fakturach.

Na przełomie roku 2010/2011 roku, firma Nike zakupiła i zamontowała nową linię do produkcji materiałów wibroprasowanych renomowanej Niemieckiej firmy HESS, obecnie produkowane materiały spełniają najsurowsze wymagania Polskich Norm.

Dążymy do ciągłego rozwoju rynku budowlanego w oparciu o innowacyjność i jakość. Dlatego pragniemy poinformować, że uruchomiliśmy laboratorium badawcze oraz węzeł do produkcji betonu towarowego. Uzupełniamy tym samym naszą ofertę o kolejne produkty i usługi.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.