PHP NIKE Sp. z o.o.

ul. Garnizonowa 7a
14-100 OSTRÓDA

Godziny otwarcia działu handlowego:
pn-pt: 07:00 – 15:00

Sekretariat

Telefon: 89 642 96 54
E-mail: sekretariat@php-nike.pl

Księgowość i kadry

Katarzyna Jursza

Telefon: 89 642 96 54
E-mail: katarzyna.jursza@php-nike.pl

Marcin Garnek

Kierownik działu sprzedaży

Telefon: 89 642 96 51
Komórka: +48 691 723 332

marcin.garnek@php-nike.pl

Agnieszka Jankowska

Zamówienia i sprzedaż

Telefon: 89 642 96 51
Komórka: +48 516 195 211

a.jankowska@php-nike.pl

Jolanta Wołkowicz

Zamówienia i sprzedaż

Telefon: 89 642 96 51
Komórka: +48 516 173 366

j.wolkowicz@php-nike.pl

Maria Cichowska

Zamówienia i sprzedaż

Telefon: 89 642 96 51
Komórka: +48 539 771 236

m.cichowska@php-nike.pl

Magdalena Kobiałka

Zamówienia i sprzedaż

Telefon: 89 642 96 51
Komórka: +48 501 865 850

m.kobialka@php-nike.pl

Beton Towarowy

Oddział Tyrowo

ul. 11 Listopada 42
14-100 Ostróda

Dyspozytor:
Telefon: 500 045 200

Handlowcy:

Stefan Marona

Tel. +48 696 302 858
e-mail: s.marona@php-nike.pl

Region: Ostróda, Zalewo, Iława, Lubawa, Gierzwałd, Dąbrówno

Cezary Jarecki

Tel. +48 500 730 704
e-mail: c.jarecki@php-nike.pl

Region: Ostróda, Małdyty, Morąg, Łukta, Gietrzwałd, Olsztynek

Formularz kontaktowy