Projektowanie

Projekt wykonany w ścisłej współpracy z inwestorem

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz pragnąc pomóc Państwu w zrealizowaniu własnych pomysłów i marzeń w aranżacji otoczenia wokół domu, proponujemy wykonanie projektu koncepcyjnego zagospodarowania nawierzchni z kostki brukowej.

Projekt wykonany w ścisłej współpracy z inwestorem, uwzględniający jego gust, potrzeby i oczekiwania jest gwarancją satysfakcji obu stron. Zapewniamy, że niepowtarzalność i indywidualny charakter projektu stanowić będzie podstawę do dalszej współpracy z naszą firmą. Tych z Państwa, którzy zainteresują się naszą ofertą prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny oraz przygotowanie materiałów dotyczących zabudowy: plan działki, rzuty budynków itp. Projekt powstanie wyłącznie w oparciu o produkty będące w ofercie NIKE.

W zakresie projektu:

  • Przyjazd doradcy wraz z architektem na państwa posesję w celu prezentacji oferty materiałowej, zebrania wszelkich informacji niezbędnych w procesie projektowania, zapoznania się z Państwa sugestiami i życzeniami.
  • Wykonanie projektu koncepcji nawierzchni betonowej w skali 1:100 w systemie AUTOCAD (kolorowy wydruk projektu na formacie A2, zawierający zestawienie materiałowe i ilościowe).

Przykładowe realizacje